Apie mus

service-pic

Apie mus

cube

Jeigu norite pamiršti visas problemas ir klausimus, susijusius su mokesčiais bei finansinių ataskaitų rengimu ir pateikimu – kreipkitės į MB „Buhalterijos pasaulis“. Esame tam, kad padėtume spręsti visus klausimus kylančius dėl apskaitos. Teikiame profesionalias buhalterines, finansinių konsultacijų ir teisines paslaugas. Pas mus dirba kompetetingi, sąžiningi ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai. Visi darbuotojai turi aukštąjį išsilavinimą ir nuolat kelia savo kvalifikaciją įvairiuose seminaruose.

Paslaugas teikiame įvairių tipų įmonėms (individualioms įmonėms, mažosioms bendrijoms, viešosioms įstaigoms, uždarosios akcinėms bendrovėms ir kt.). Dirbame su prekybinėmis, gamybinėmis, įvairias paslaugas teikiančiomis bei užsienio akcininkų kontroliuojamomis įmonėmis.

Nors esame nedidelė įmonė, bet vertiname savo reputaciją, todėl atliekame viską kokybiškai, sąžiningai, tvarkingai ir laiku.

Mūsų tikslasne tik teikti kvalifikuotas ir savalaikes paslaugas, bet ir tapti Jūsų patikimu apskaitos ir mokesčių konsultantu.

Rinkitės MB „Buhalterijos pasaulis“, nes mes: 

– branginame kiekvieną savo  klientą;
– stengiames įsiklausyti į savo klientą, suprasti jį ir jo tikslus;
– garantuojame informacijos konfidencialumą;
– pilnai atsakome už savo atliekamą darbą;
– esame punktualūs ir operatyviai reaguojame į užklausas;
– suprantamai pateikiame visą reikiamą informaciją;
– mus visada lengvai galite pasiekti tiek internetu, tiek telefonu
– ligos, atostogų ar kt. atvejais turime buhalteriui pagalbininką, kuris gali laikinai perimti darbus;
– ne tik tvarkome buhalterinę apskaitą, bet ir teikiame konsultacijas visais buhalterinės apskaitos tvarkymo bei mokesčių klausimais;
– suteikiame galimybę prisijungti prie buhalterinės apskaitos programos, susivesti pirminius dokumentus bei kontroliuoti skolas patiems;

Tikimės gražaus ir ilgalaikio bendradarbiavimo!

MB „Buhalterijos pasaulis“ kolektyvas